Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Alternatief voor kinderkerstviering

E-mail Afdrukken

Alternatieve kerstviering kindernevendienstNee, een kinderkerstviering zit er dit jaar niet in. Dat vinden we ontzettend jammer, maar we hebben ons best gedaan om een alternatief te verzinnen. En dat is gelukt!

Met een aantal kinderen en wat mensen van de leiding hebben we iets leuks voorbereid voor advent en Kerst. Wat dat is, houden we nog even geheim. Maar houd deze website goed in de gaten. Op de zondagen 6, 13 en 20 december verschijnt daar iets!

Voor de kinderen organiseren we daarnaast een ‘Kindernevendienst XL’ op zondag 20 december. De kinderen zijn dan de hele dienst in de Vluchtheuvel. We horen het kerstverhaal, maken een mooie kerstknutsel en doen samen een spel. En natuurlijk zorgen we voor wat lekkers erbij! De ouders ontvangen hierover binnenkort meer informatie.

 

Alternatieve kerstviering kindernevendienst