Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Kinderkerstfeest: welkom!

E-mail Afdrukken

Kinderkerstfeest Hervormde Gemeente HeterenVorig jaar moesten we een keer overslaan, maar dit jaar hopen we samen met de kinderen van kindernevendienst weer een kinderkerstfeest te organiseren! Dat doen we op zaterdag 25 december om 15:30 uur in onze kerk.

Als thema hebben we gekozen 'De hemel gaat open'. Met de kinderen zijn we al druk bezig met de voorbereiding: met het maken van knutsels om de kerk te versieren en met het oefenen om het verhaal mee te spelen. Ben jij/bent u erbij om het kinderkerstfeest met ons te vieren? Van harte welkom!

Kinderkerstfeest Hervormde Gemeente Heteren