Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier alle mogelijke (algemene) informatie aangaande onze gemeente!

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Inzamelingsactie voedselbanken

E-mail Afdrukken

Inzamelingsactie Voedselbank - Hervormde Gemeente HeterenEvenals vorig jaar worden er in december in de gemeentes Overbetuwe en Lingewaard inzamelingen gehouden voor de voedselbank. Ook in Heteren zal er bij de Jumbowinkel van Teun van Blijderveen een stand staan, om levensmiddelen in te zamelen.

Inzamelingsactie Voedselbank - Hervormde Gemeente HeterenVoor het bemensen van deze stand zijn ongeveer 25 vrijwilligers nodig, die in bloktijden een steentje willen bijdragen.

De actie wordt gehouden op vrijdag 15 december van 12:00-20:00 uur en op zaterdag 16 december van 8:00-17:00 uur. Wil jij meehelpen, noteer de datum dan alvast in de agenda. We zouden het heel fijn vinden als vooral jonge vrijwilligers willen meedoen!

Opgave via Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken of direct bij Dik V, graag voor 30 november 2023.