Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier alle mogelijke (algemene) informatie aangaande onze gemeente!

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Kerstroutekoekjeswinkel geopend!

E-mail Afdrukken

Koekjeswinkel Kerstroute Heteren - Hervormde Gemeente HeterenWeet je wat lekker is? Een koekje. Weet je wat nog lekkerder is? Meer koekjes. Weet je wat nog lekkerderder is? Koekjes kauwen voor het goeie doel! Pak die kans in de Kerstroute-koekjeswinkel!

Zojuist is die digitale koekjeswinkel opengegaan. Koop je koekjes, dan ondersteun je de Kerstroute. Een geweldig mooi initiatief in ons dorp. Geworteld in coronatijd, uitgegroeid tot een breed, spectaculair en 'getuigend' dorpsevenement! Zie onderstaande flyer voor meer info.

En nu: bestellen maar! En dan lekker kerstroutekwaliteitskoekjeskauwen.

 

Koop koekjes voor Kerstroute Heteren - Hervormde Gemeente Heteren