Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier alle mogelijke (algemene) informatie aangaande onze gemeente!

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Inzage diaconale jaarrekening 2023

E-mail Afdrukken

Begroting diaconie Hervormde Gemeente HeterenHet College van Diakenen wil iedereen de gelegenheid geven om de (voorlopig vastgestelde) jaarrekening 2023 van de diaconie in te zien. Daarom ligt deze op dinsdag 7 mei van 20:00-21:00 uur ter inzage bij Jarno op de Zesmorgen in Heteren.

Los daarvan, of ter voorbereiding daarop, is het mogelijk om de samenvatting van de jaarrekening online in te zien. Klik daarvoor hier. Eventuele vragen kunnen ook gestuurd worden naar Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken

Bedankt voor uw/jouw betrokkenheid!